Купівля в розстрочку або оплата частинами. Дізнатися більше

СОФА

Диван з механізмом софа цікавий тим, що механізму як такого по суті немає. Дивани з цим механізмом завжди мають велику нішу для білизни, дуже легко розкладаються і придатні для постійного використання.

Дії:

З-під матраца викочується тумба для постільної білизни, яка знаходиться на жорсткому каркасі, її зупиняють фіксатори. Потім половину матраца перекидаємо на тумбу і в результаті отримуємо готове спальне місце.


ЄВРОКНИЖКА

Диван з механізмом розкладки єврокнижка (єврософа) - один із самих надійних диванів, з тієї причини, що в ньому просто немає чому ламатися, тому що він не має ніякого механізму. Направляючий механізм з найбільш твердих порід деревини прекрасно забезпечує легкість пересування перекатних роликів, які не відчувають ніякого навантаження, тим самим збільшуючи довговічність служби Вашого дивана. Розкладати єврокнижку легко і просто! Потрібно прибрати подушки, після викотити на себе за сидіння до самого упору і опустити задню спинку. Вся унікальність дивана з механізмом єврокнижка полягає в тому, що його можна розмістити в будь-якому місці в кімнаті, хоч в центрі, вся справа в тому, що зі спини він виглядає дуже естетично. Якщо ж Ви поставите його впритул до стіни, це також не викличе проблем, так як радіус повороту задньої спинки розрахований дуже розумно, при розкладанні дивана вона не стикається зі стіною. Пружинний блок природньо забезпечує здоровий і комфортний сон. Під сидінням знаходиться невеликий, але місткий білизняний ящик.

Плюси: рівне і широке спальне місце, легкість трансформації, наявність ящика для білизни, надійність конструкції, можливість ставити диван впритул до стіни.


ДЕЛЬФІН

Механізм трансформації «Дельфін» використовується для виробництва м'яких меблів, що має в своїй конструкції принцип викочування підйомної платформи. За допомогою такого механізму платформа шарнірно кріпиться до рами, рухається за допомогою роликів по напрявляючим, розташованим в коробі меблів. Таким чином, при викоті рами і підйому платформи диван трансформується в ліжко. Рух механізму нагадує нирок дельфіна, звідси така назва.

Дії: щоб розкласти диван з механізмом «Дельфін», потрібно всього лиш висунути на себе викочувану частину, потім рухом вгору на себе підняти матрац спального місця. Зазвичай в моделях меблів з таким механізмом трансформації є місткий білизняний ящик.

Плюси: велике спальне місце, рівна поверхня, легкість трансформації.

Переваги: легкий спосіб трансформації механізму, мінімум зусиль, так як викочувана частина має невеликі габарити, поверхня спального місця рівна і має великі розміри.


МЕРАЛАТ (ФРАНЦУЗЬКА РОЗКЛАДАЧКА)

Дивани, в яких використовується даний механізм трансформації, сучасні та модні. Застосування опори спального місця горизонтальних або вертикальних лат, пасової або металевої сітки, поверх якої, як правило, натягнутий тент з тканини, підвищує міцність і жорсткість каркаса. Найбільш практичною і зручною вважається опора з лат, розташованих поперек спального місця. Для розкладання дивана необхідно звільнити сидіння від подушок, потягнути механізм вгору і на себе, до повного розвороту всіх ланок «розкладачки», опустити на металеві ніжки - спальне місце готове.

Дії: зняти подушки з сидіння, потягнути механізм вгору і на себе, розгорнути ланки, при трансформації стає на сталеві ніжки - диван розкладений.

Плюси: в складеному вигляді диван не займає багато місця.

Мінуси: використовується як гостьовий варіант; немає ящика для білизни.


СЕДАФЛЕКС (БЕЛЬГІЙСЬКЕ ЛІЖКО)

Цей механізм подвійного складання дозволяє дивану мати повноцінне спальне місце і призначений для щоденного використання. В узголів'я механізму і поперекової частини спального місця встановлені лати, а в основі - еластичні меблеві стрічки. Каркас "Седафлекс" виконаний з посиленої труби, що забезпечує міцність конструкції. Для комфортного і повноцінного відпочинку в комплект входить пружинний матрац.

Дії: потягнути механізм вгору і на себе, розгорнути ланки, при трансформації стає на сталеві ніжки - диван розкладений.

Плюси: більш міцний в порівнянні з французькою розкладачкою, підходить для регулярного використання.


NOVA (МІЛЕНІУМ)

Механізм NOVA - це механізм бельгійської компанії "SedacMiral". Виготовлений з металевої труби з високоміцної сталі діаметром 35 мм, укріплений додатковими стяжками. Металева сітка кріпиться до каркаса за допомогою пружин, в області ніг натяжні ремені - все це говорить про надійність конструкції, яку можна використовувати як повноцінне ліжко на кожен день. Особливістю механізму є те, що можна трансформувати диван в ліжко, не знімаючи подушок - вони ідеально складаються разом і автоматично прибираються під спальне місце - при цьому спинка дивана витягується вперед і йде вниз, тим самим відкриваючи матрац. Механізм комплектується пружинним ортопедичним матрацом, який утворює спальне місце. Механізм моделі розрахований на щоденне використання, при цьому розкладання відбувається легко і зручно. Механізм витримує завантаження 500кг.

Дії: взятися за спинку дивана, потягнути спинку на себе, притиснуті до сидіння, розгорнути вперед і опустити на ніжки - диван розкладений.