Купівля в розстрочку або оплата частинами. Дізнатися більше

Способи догляду за меблевим покриттям

Для догляду за шкірою не використовуйте агресивні засоби: засоби для видалення плям, розчинники, меблевий лак, оліфу, спирт, скипидар, абразивні матеріали, аміачні та інші хімічні розчинники, порошки, пасти.

Догляд за шкіряними меблями.

  • Розміщуйте шкіряні меблі на відстані 30-40 см від джерела тепла.
  • Уникайте потрапляння прямих сонячних променів на шкіряні меблі.
  • Уникайте надмірного тертя, протирайте шкіряні меблі легкими рухами.
  • Регулярно протирайте пил зі шкіряних меблів вологою тканиною.
  • Ніколи не використовуйте фен і обігрівальні прилади для висушування шкіряних меблів.
  • Плями і рідина: негайно промокніть тканиною, яка добре вбирає вологу.

Ніколи не чекайте, поки пролита рідина висохне сама. В особливих випадках, пляму можна акуратно протерти м'якою тканиною, зволоженою теплою мильною водою з низьким рівнем рН. Потім протріть сухою шерстяною тканиною і дайте висохнути.

Тваринні та рослинні масла і жири: протріть сухою тканиною і залиште як є. Незабаром пляма вбереться в шкіру і стане малопомітною. Не використовуйте воду і не відмивайте подібні плями.

Меблі компанії "Три К" будуть служити Вам протягом багатьох років, якщо Ви будете за ними доглядати, керуючись нашими рекомендаціями:

1. Розпакування:

При розпакуванні меблів радимо не використовувати гострих і ріжучих інструментів з метою уникнення ушкодження облицювального матеріалу.

2. Захист виробу:

Меблі слід оберігати від потрапляння на поверхню прямих сонячних променів, а також тепла від обігрівальних приладів. Виріб повинен експлуатуватися при кімнатній температурі, тому його слід розміщувати на безпечній відстані від джерела тепла, а якщо це неможливо, між приладом і виробом ставити захисну пластину.

3. Характер появи розтягнутості матеріалу і складки:

3.1. Технологічно передбачено декоративне шиття чохла зі складками для підкреслення привабливості певних моделей.

3.2. Чохол м'яко натягнутий, так як синтапон нещільно прилягає до облицювального матеріалу, а тільки прикріплений по краях.

Є такі моделі, характерні м'якістю сидіння і високим рівнем комфортності. Комфортність сидіння в такому виробі істотно відрізняється від гладко натягнутих виробів. В процесі сидіння під навантаженням прогинається наповнення, і поверхня матеріалу повинна мати запас, в іншому випадку можливий розрив чохла. На таких виробах в процесі використання виникають складки, які можна розгладити рукою або м'яким ударом.

3.3. Згодом, в залежності від інтенсивності використання, виникають складки як неминучий процес від постійного використання. Це є допустимою деформацією натурального матеріалу, який не впливає на якість і тривалість використання виробу.

4. Можливі причини зміни рівня сидіння:

Подушка нового виробу в процесі використання видозмінюється: змінилася пружність, поролон та інші складові мають властивість видозмінюватися. Тому дуже важливим аспектом є рівномірне навантаження частин виробу! В іншому випадку елементи сидіння виробу відрізняються за твердістю. Зміни, що відбуваються, відповідають ДСТУ в межах допустимих норм.

5. Дерев'яні декоративні елементи:

На деяких виробах є декоративні дерев'яні елементи, які підвищують вартість і елегантність виробу. Дерево - це натуральний матеріал, який має власну структуру і забарвлення. Природні властивості дерева в процесі обробки впливають на поверхню, а також її колір. Колір змінюється в залежності від розміщення волокон деревини, що призводить до оптичного ефекту (різний відтінок декоративних елементів). Згодом різниця в кольорах зникає.

6. Інформація про шкіру:

Шкіра - це натуральний продукт тваринного походження. Матеріал виготовляється зі шкіри тварин, і тому вона несе в собі ознаки якоїсь конкретної тваринної істоти. Укуси комах, подряпини від колючок і поранень залишають сліди на шкірі тварин, які в процеси виготовлення шкіри можна тільки частково приховати.